Kā Brenguļu sākumskolā meklē spēku.

 

Šis mācību gads gan pedagoģija, gan tehniskais darbiniekiem ir bijis izaicinošs, spēks un izturības prasošs. Lai pretotos nejaukajam vīrusam un nezaudētu dzīvesprieku, savā kolektīvajā dalījāmies ar idejām par to, kā brīvajā laikā atvairīt drūmas domas. Kādai no kolēģēm tā ir grāmatu lasīšana, citai senu un mīļu kinofilmu skatīšanās, vēl kādreiz dienas notikumu pierakstīšana. Mūsu iemīļotā pavāre Inguna katru dienu iesāk ar planku (balsts guļus uz apakšdelmiem), katru reizi pagarinot par dažām sekundēm.Skolotāja Gunta pēc kontrastdušas dodas laukā basām kājām pastaigā pa sniegu, pirmsskolas skolotāja Ieva dodas garās pastaigās ar meitu, skolotāja Santa nodevusies slēpošanas priekam, logopēde Iveta uzdrošinājusies pirmo reizi pamēģināt pieveikt braucienu no Baiļu kalna, pavāre Melita paliek ceļu uz skolu mēro ar jauno, skaisto velosipēdu, direktore Sandra možu garu uztur, dodoties uz ziemas peldēm āliņģī. Secinājām, ka visvienkāršākā un vērtīgākā ikdienas aktivitāte ir pastaiga.Medicīnas māsa Gunita Bajāre ierosināja izveidot plānu, kurā mēs katru dienu ar soļu skaitītāja palīdzību fiksētu noieto-pa ceļam uz darbu, brīvdienu atpūtai, vai tīrot sniegu. Mēneša beigās paveikto saskaitīt, redzēsim, cik daudz esam nogājušas.

Nu jau šīs aktivitātes dēļ par īstu aizrautību. Vakaros demonstrējam foto uzņēmumus no pastaigu vietām, palielinot ar dienu iespējotu, uzmundrinām un stiprinām citu citu. Kaut arī vīruss grib parādīt zobus, mēs nepadosimies.

Sandra Kaufmane.